Innowacyjne rozwiązanie dla niepełnosprawnych

jak to działa?

EyeFace pozwala Ci przejąć kontrolę nad Twoim komputerem przy użyciu Twojej twarzy i oczu, tak jak przy użyciu myszy komputerowej. Wszystko czego potrzebujesz to komputer Windows z dobrej jakości kamerą internetową.
Poruszasz kursorem wykonując ruchy twarzy i robisz kliknięcia za pomocą powiek!

Szybkość i precyzja

EyeFace został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Ten program pozwala używać komputera niemal tak szybko, jak przy użyciu zwykłej myszy komputerowej. Szybkość i precyzja to przymiotniki, które najlepiej opisują EyeFace.

Intuicyjny interfejs

EyeFace oferuje zawsze dostępny interfejs użytkownika z przydatnymi funkcjami, takimi jak klawiatura ekranowa, przeglądarka internetowa i ikony stanu myszy i oczu w czasie rzeczywistym. Wszystkie ustawienia, takie jak prędkość kursora i kliknięcia myszą, można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika i zapisać w osobnym profilu, co daje radość z używania programu każdemu użytkownikowi.

Zaprojektowany z myślą o osobach niepełnosprawnych

Program EyeFace koncentruje się na umożliwieniu osobom niepełnosprawnym korzystania z komputera. Kluczową ideą tego programu jest otwarcie okna na świat. Pisanie wiadomości e-mail, czatowanie, surfowanie w Internecie, programowanie i wiele innych rzeczy, wszystko, to możesz zrobić przy pomocy EyeFace.

Wersja DEMO

Jeżeli chciałbyś przetestować naszą aplikację, to w zakładce "Pobierz i zainstaluj" udostępniona jest wersja DEMO, z której możesz korzystać bezpłatnie przez 7 dni.

Zakup Licencji

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem programu Eyeface, przejdź do zakładki "Kup". Kupując nasze oprogramowanie otrzymasz dożywotnią licencję Eyeface i nasze wsparcie techniczne.

pobierz i zainstaluj

download

EyeFace (demo)
pobierz

Udostępniamy Państwu wersję DEMO naszego programu. Umożliwia ona darmowe korzystanie z EyeFace przez 7 dni.
Na każdym komputerze dozwolona jest tylko jedna instalacja wersji próbnej.
Poniżej znajduje się instrukcja instalacji.

Instrukcja
Instrukcja
Instrukcja
Instrukcja
Instrukcja
Instrukcja
Instrukcja
Instrukcja
Instrukcja
Instrukcja

kup

Wybierz metodę płatności.

obrazek

99.00 PLN

FAQ

1. Dlaczego mój kursor nie porusza się płynnie?

Kursor nie porusza się płynnie prawdopodobnie dlatego, że Twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań. Minimalne wymagania to:

System: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 32bit/64bit
CPU: Intel Core i3 @2.50 GHz 2 cores
RAM: 4GB
WebCam: 30 FPS, HD (1280x720)
Free disk space: 200MB

Jeśli twój komputer spełnia minimalne wymagania i nadal masz problemy z płynnością kursora, spróbuj zmienić rozdzielczość kamery na niższą w "Ustawienia" -> "Szczegóły" -> "Rozdzielczość klatki". Następnie uruchom ponownie program, dostosuj prędkość kursora i spróbuj ponownie. Pamiętaj, że Twoja kamera powinna działać z prędkością 30 klatek na sekundę (liczba klatek na sekundę) - Możesz sprawdzić bieżący FPS, zaznaczając pole "Ustawienia" -> "Szczegóły" -> "Wyświetl klatkę".
Co więcej, należy pamiętać, że dobre warunki oświetleniowe są niezbędne do prawidłowego działania programu. Większość kamer dostosowuje czas ekspozycji w złych warunkach oświetleniowych, co może doprowadzić do spadku liczby klatek na sekundę.

2. Dlaczego nie mogę klikać oczami?

Pamiętaj, że kamera powinna być umieszczona prosto przed Twoją twarzą, w odległości od 30 do 60 cm. Możesz także dostosować ustawienia wykrywania czułości oka w "Ustawieniach" -> "Mysz" -> "Wykrywanie wrażliwości oka". Obrazy oczu w głównym oknie wskazują, czy oko jest otwarte / zamknięte. Co więcej, należy dostosować czas, w którym oczy są zamknięte, aby kliknąć. Domyślnie jest to 150ms dla kliknięcia i 850ms dla dodatkowego okna opcji. Możesz dostosować czas w "Ustawieniach" -> "Mysz" -> "Czas kliknięcia myszą" i "Czas opcji myszy". Upewnij się także, że Twoja twarz jest w pełni widoczna dla aparatu i używasz jej w dobrych warunkach oświetleniowych. Płynne klikanie oczami może być zakłócane w przypadku pracy z programem w okularach.

3. Dlaczego mój kursor jest wolny?

Jeśli używasz EyeFace po raz pierwszy, przycisk "Calibration" powinien być widoczny w głównym oknie. Kliknij go, aby uruchomić kreator kalibracji, który pomoże Ci ustawić odpowiednią prędkość kursora. Możesz również dostosować prędkość kursora ręcznie, w "Ustawienia" -> "Główne" -> "Prędkość pozioma / Prędkość pionowa".

4. Mam wiele kamer podłączonych do mojego komputera. Jak mogę wybrać tę, która będzie używana w EyeFace?

EyeFace używa domyślnej kamery systemu operacyjnego. Możesz wybrać inną podłączoną kamerę w "Ustawienia" -> "Szczegóły" -> Lista "Dostępne kamery".

5. Chcę mieć różne ustawienia dla każdego użytkownika programu. Jak mogę to osiągnąć?

Możliwe jest ustawienie różnych ustawień dla wielu użytkowników za pomocą "Ustawienia" -> "Profile". Możesz dodać tutaj nowy profil dla każdego nowego użytkownika. Za każdym razem, gdy zmienisz wartość na liście profili, zapisane ustawienia dla wybranego użytkownika zostaną załadowane.

6. Nie mogę jednocześnie używać myszy i EyeFace - dlaczego tak się dzieje?

Jest to działanie zgodne z programem. Jeśli mysz komputerowa się porusza, sterowanie kursorem EyeFace jest wyłączone na chwilę. Kiedy mysz komputerowa się zatrzyma, program zacznie działać normalnie ponownie w ciągu sekundy. Mysz zatrzymuje się w przypadku uruchamiania innych aplikacji do czasu ich uruchomienia.

Scroll down

kontakt

E-mail

support@eyeface.eu

office@eyeface.euImago Krzysztof Matuk
ul. Przędzalniana 6L lokal 14
15-688 Białystok

NIP: 542-173-80-42